Movies

Go back

STIKLA PILS

Large / Small hall

(The Glass Castle)
ASV, 2017
Biogrāfija, drāma
Garums: 127 min
Režisori: Destin Daniel Cretton
Lomās: Naomi Watts, Woody Harrelson, Brie Larson

Biogrāfiskā drāma “Stikla pils” - aizkustinošs stāsts par ģimeni, kas dzīvo ārpus ierastajiem rāmjiem, un beznosacījumu mīlestību pāri visam.

Dženetu Volsu kopā ar brāli un abām māsām audzina ekscentriski vecāki, kuru ideāli un ietiepīgā atteikšanās no vispārpieņemtajiem standartiem ir ģimenes lāsts un vienlaicīgi arī glābiņš. Viņi pastāvīgi maina dzīvesvietu un bēguļo no FIB. Dženetas māte ir māksliniece, kurai vairāk rūp gleznošana, nevis pusdienu gatavošana bērniem, bet tētis - alkoholiķis un sapņotājs, kas stāsta bērniem aizraujošus un krāšņus stāstus, atraisot fantāziju un novēršot uzmanību no skarbajiem sadzīves apstākļiem.

Filmas “Stikla pils” scenārija pamatā ir amerikāņu rakstnieces Dženetas Volsas memuāri, to režisējis Destins Denjels Kretons (“Short Term 12”). Galvenajās lomās - Oscar® laureāte Brī Lārsone (“Istaba”, “Kongs: Galvaskausa sala”) un Oscar® nominanti Naomi Votsa (“Malholanda ceļš”, “21 grams”) un Vudijs Harelsons (“Krāpšanas ilūzija”, “Nācija pret Leriju Flintu”).

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodās.
Vecuma ierobežojums: 12+

Pēdējais seanss: 19.septembrī plkst. 18.15

Ieeja:
Darba dienās līdz plkst. 17:59 -  5.00 EUR
Darba dienās no plkst. 18.00 – 6.00 EUR
Sestdien, svētdien un svētku dienās – 6.50 EUR
Studentiem, uzrādot ISIC karti, studenta apliecību – 4.50 EUR
Skolēniem, pensionāriem, uzrādot apliecību – 3.50 EUR

– Print document