Kalendārs

Atpakaļ

DĀŅU HUMORA DIENAS - ĀDAMA ĀBOLILielā zāle

ĀDAMA ĀBOLI / Adams æbler (2005)
Režisors: Anderss Tomass Jensens (Anders Thomas Jensen)
Galvenajās lomās: Ulriks Tomsens, Madss Mikelsens, Nikolass Bro, Paprika Stēna u.c. (Ulrich Thomsen, Mads Mikkelsen, Nicolas Bro, Paprika Steen etc.)

Ivans (Madss Mikelsens) ir ārkārtīgi optimistisks mācītājs, kurš savā draudzē pieņem notiesātos, lai tie palīdzētu nomaļās lauku draudzes ikdienā. Viņa jaunākais „palīgs” ir Ādams (Ulriks Tomsens) – naidpilns neonacists, kurš nevar sagaidīt brīdi, kad varēs atgriezties pie savām kriminālo aprindu paziņām. Kad Ādamam vaicā par viņa darbības mērķi, dzīvojot draudzē, viņš sarkastiski atbild, ka gribētu uzcept ābolu kūku. Ivans to ņem nopietni un uztic Ādamam atbildību par draudzes lepnumu – vienīgo ābeli visā apkaimē. Iepazīstot Ivana pārcilvēciski nelokāmo apņēmību visā saskatīt labo, Ādams nolemj mācītāju salauzt un „izkratīt” no viņa rozā pasaules.

(Vardarbīgu ainu un valodas lietojuma dēļ bērniem nav ieteicama.)

Filma dāņu valodā ar subtitriem angļu valodā un sinhrono tulkojumu latviešu valodā.

“Dāņu humora dienas” notiks no 1. līdz 3. aprīlim kinoteātrī “Splendid Palace”. Filmas būs dāņu valodā ar subtitriem angļu valodā un sinhrono tulkojumu latviešu valodā. Biļetes iespējams iegādāties kinoteātra kasē vai internetā: www.splendidpalace.lv.

Ieeja:
Darba dienās no plkst. 18.00 – 6.00 EUR
Sestdien, svētdien un svētku dienās – 6.50 EUR
Studentiem, uzrādot ISIC karti, studenta apliecību – 4.50 EUR
Skolēniem, pensionāriem, uzrādot apliecību – 3.50 EUR
– Drukāt dokumentu