Kino

Atpakaļ

PSIHOANALĪTISKAIS KINO KLUBS - BURVESTĪBA MĒNESGAISMĀ

Mazā zāle

Vakara tēma: Mīlestības maģija un maģiskā domāšana - kas ir kas?

Vakara vadītājs: Aija Apele, psihoterapeite, psihoanalīzes kandidāte, Mg.psych., Mg.soc.

Burvestība mēnesgaismā

(Magic in the Moonlight)
ASV, 2014
Komēdija
Garums: 97 min. 
Režisors: Woody Allen
Lomās: Emma Stone, Colin Firth, Marcia Gay Harden, Jacki Weaver

Francija, pagājušā gadsimta divdesmitie gadi, gleznainais Azūra krasts, lepnas savrupmājas un bezrūpīga džeza mūzika - uz šī romantiskā fona risinās notikumi režisora un scenārista Vudija Alena jaunākajā filmā „Burvestība mēnessgaismā". Britu iluzionists Stenlijs ieradies Francijā, lai palīdzētu atmaskot iespējamo krāpnieci Sofiju, kura, uzdodoties par gaišreģi, ļaunprātīgi izmanto kādas bagātas ģimenes uzticību. Drīz vien Stenlijs apjauš, ka arī viņš neizbēgami nonācis Sofijas valdzinājuma varā, turklāt viņš tā arī nespēj izskaidrot daiļās jaunkundzes brīnumainās spējas.

Biļešu cenas: Psihoanalītiskie kino vakari Splendid Palace - filma 4.50 EUR, diskusija: 5.50 EUR. Biļetes nopērkamas kopā!

Papildus informācija:

Biļetes nopērkamas tikai kino Splendid Palace kasē.

Par Psihoanalītisko kino klubu
Latvijas Igaunijas Psihoanalīzes grupas Psihoanalītisko domu un diskusiju klubs sadarbībā ar kino Splendid Palace aicina uz pasākumu ciklu „Psihoanalītiskie kino vakari Splendid Palace”. Šajos vakaros iecerēta filmu apskate ar pievienotu psihoanalītisku komentāru pirms filmas noskates, kā arī diskusiju ar auditoriju pēc filmas. Katru no vakariem vadīs kāds no Psihoanalītiskā kino kluba biedriem- psihoanalītiskajiem psihoterapeitiem. Vakaru mērķis pulcināt kinoskatītājus un veicināt sarunas par cilvēka iekšējo pasauli. – Drukāt dokumentu