Kino

Atpakaļ

TAIVĀNAS FILMU FESTIVĀLS - Piekraste No. 7

Lielā zāle

Piekraste Nr. 7 (Cape No. 7)

Izdošanas gads: 2008

Žanrs: romantiska komēdija, muzikāla drāma

Ilgums: 130 minūtes

Apbalvojumi:

  • Taipejas Kino balva 2008 – “Galvenā balva”, “Labākais operatora darbs”, “Labākā mūzika”, “Skatītāju balva”
  • Taipejas Zelta zirga balva 2008 – “Labākais otrā plāna aktieris”, “Labākā filmu oriģinālmūzika”, “Labākā filmu oriģināldziesma”, “Taivānas gada filmas izcilības balva”
  • Āzijas Jūras filmu festivāls 2008 – “Lielā balva”
  • Havaju Salu Starptautiskais kino festivāls 2008 – “Halekulani Zelta orhidejas balva par labāko māksliniecisko darbu”

Divdesmitā gadsimta četrdesmitajos gados, Japānas ērai Taivānā virzoties uz beigām, vārdā nenosaukts skolotājs (Atari), nosūtīts uz dienvidu pilsētu Hengchun, iemīlas vietējā meitenē ar japāņu vārdu Kojima Tomoko (Liang). Pēc Japānas kapitulācijas un Taivānas nodošanas Ķīnas Republikas administratīvā kontrolē, skolotājs ir spiests atgriezties mājās. Mājupceļā viņš uzraksta septiņas mīlestības vēstules, kurās izsaka nožēlu, ka nākas pamest Kojima Tomoko, kura sākotnēji plānoja ar viņu slepus aizbēgt uz Japānu.

Pēc vairāk nekā 60 gadiem Aga (Fan), problēmās nonācis jaunas rokgrupas dziedātājs, pamet Taipeju, lai atgrieztos savā dzimtajā pilsētā Hengchun. Viņa patēvs (Ma), pilsētas domes pārstāvis, iekārto viņu darbā pastā, aizvietojot gados veco pastnieku Old Mao (C.Lin), kurš nelaimes gadījumā ir salauzis kāju. Kādā dienā Aga uziet nepiegādājamu sūtījumu, kas būtu jānogādā atpakaļ sūtītājam uz Japānu; nu jau mirušā Japānas skolotāja meita ir nolēmusi uz Taivānu nogādāt nenosūtītās mīlestības vēstules. Aga nelikumīgi patur un atver sūtījumu, lai iepazītos ar tā saturu, bet vecā Japānas stila adrese Piekraste Nr.7, Kōshun apriņķis, Takao prefektūra, vairāk nav atrodama.

Tiem, kas vēlas apmeklēt kinoseansus, jāpiereģistrējas iepriekš šajā saitē. Filmas tiek demonstrētas ar subtitriem angļu valodā un sinhrono tulkojumu latviešu valodā. Seansu laiki pieejami afišā.


– Drukāt dokumentu