Kino

Atpakaļ

VĀCU KINO KLUBS – TRĪS DZĪVES – KAUT KAS LABĀKS NEKĀ NĀVE

Mazā zāle

2017. gada pavasarī Vācu kino klubā piedāvājam kādā neparastā filmu projektā tapušas trīs filmas. „Trīs dzīves“ ir savstarpēji nesaistītu televīzijas filmu triloģija, ko veidojuši režisori Dominiks Grāfs, Kristians Pecolds un Kristofs Hohheislers.

Divus gadu pēc kinorežisoru Grāfa, Pecolda un Hohheislera 2006. gada vasaras elektroniskās sarakstes par tēmu “Berlīnes skola” dzima ideja par šīs teorētiskās diskusijas turpināšanu kopīgā filmu projektā. Filmas savā starpā saistītu vieta, tēli, laiks un notikumi, bet visā citā tie būtu savstarpēji pilnīgi nesaistīti trīs režisoru veidoti darbi. Režisori vienojās par konkrētu ietvaru: viena gada vasara, fiktīva notikumu norises vieta, krimināllieta, kas vienā gadījumā ir priekšplānā, divos – fonā.

Režija: Kristians Pecolds, krāsaina, 88 min., Vācija, 2010-2011
Lomās: Jākobs Mačencs, Luna Mijovica, Vijesna Ferkica, Rainers Boks, Konstantīns Frolovs, Štefans Kurts, Kirstena Bloka, Žanete Haina, Franks Keslers, Filips Ēme
 
No kādas slimnīcas ir izbēdzis seksuāls noziedznieks. Varmākas bēgšana un policijas drudžainā meklēšana kalpo par fonu alternatīvo dienestu pildošas bagātas ģimenes atvases Johannesa un glītas bosniešu meitenes Anas mīlasstāstam.

Mazajā zālē: 27.04. plkst. 19:00

Ieeja: 4.00 EUR, skolēniem, studentiem un pensionāriem, uzrādot apliecību - 3.00 EUR.

Goethe-Institut Riga sadarbībā ar kino "Splendid Palace".


– Drukāt dokumentu