Kino

Atpakaļ

Daniel Sloss - NOW

Lielā zāle

Comedy Latvia, Mick Perrin Worldwide un MZA piedāvā - "Daniels Sloss: NOW".

NOW ir jaunākais šovs no internacionāli atzītā un plaši apbalvotā skotu komiķa.

Septiņas reizes uzstājies populārajā ASV sarunu šovā “Conan”, deviņas reizes izpārdevis savu uzstāšanos Edinburgas Fringe festivālā, veiksmīgi izdevis DVD, 19. gadu vecumā prezentējis TEDx runu un izpelnījies neskaitāmas uzslavas ar savām performancēm Austrālijā, ASV, Apvienotā Karalistē un Eiropā.

NOW, kas tālāk….?

"An endearingly unabashed blend of arrogance, awkwardness and self-effacing anecdotes delivered with precision timing, perfectly-placed silence and the unfettered confidence… Nothing is off limits… Sloss skilfully weaves sensitive subject matter into a hilarious tapestry of politically incorrect and sexually inappropriate zingers… his humour intelligently and ironically calling out the hypocrisy of human nature"  ★★★★ Herald Sun, Australia

"Dirty, sweet and clever" - New York Times

"Brilliantly dark… Sloss in razor-sharp form" - Sunday Times, UK

"Comedy provocateur" - ★★★★ TheMusic.com.au

ĪPAŠAIS VIESIS KAIJS HAMFRIJS*

Daniela tūrei, kā ierasts, pievienosies viens no viņa labākajiem draugiem un sabiedrotajiem– bezrūpīgais novērotājs - komiķis Kaijs Hamfrijs, kas ir prestižās Forth Fringe Award 2016 uzvarētājs. Kaijs ir izcēlies kā viens no spožākajiem jaunajiem britu komiķiem un ir pievienojies Danielam tūrēs pa Apvienoto Karalisti, Eiropu, kā arī Adeleidas un Melburnas komēdijas festivāliem.

"Awesome… Amazing… massive laughs… a festival highlight." - ★★★★★ The Australia Times

Seko Danielam Slosam:

www.danielsloss.com
Twitter: @Daniel_Sloss #NOW
YouTube: GETSLOSSED
Facebook: Daniel-Sloss

*Iespējamas izmaiņas

Vairāk informācijas


– Drukāt dokumentu