Kino

Atpakaļ

JAPĀNAS FILMU FESTIVĀLS - Abraksa svētki

Mazā zāle

Japānas vēstniecība, sadarbībā ar Japānas fondu, no 13. februāra līdz 16. februārim četru dienu garumā Kinoteātrī “Splendid Palace” rīko JAPĀNAS FILMU FESTIVĀLU.

Abraksa svētki
Režisors:    Naoki Kato
Gads:    2010.g.
Ilgums:    113 min

Ar vārdu Abraxas apzīmē primitīvu dievu, kas tiek definēts kā pāri visam valdošs spēks - visu lietu pamatbūtība, kas ietver gan labu, gan ļaunu. Valda uzskats, ka no Abraxas ir cēlies mistiskais vārds “Abrakadabra”.

Džōnens ir Dzenbudistu mūks, kurš strādā Rjūundži templī mazā pilsētiņā Ziemeļaustrumjapānā. Pagātnē viņš ir sapņojis kļūt par rokmūziķi, taču iekšējais troksnis novedis mūku depresijā. Pēc kļūšanas par tempļa kalpotāju viņš pat ir mēģinājis izdarīt pašnāvību. Neskatoties uz to, Džōnens joprojām sev jautā, vai tā ir viņa dzīve? Kad karjeras dienās templim tuvējā skolā runas laikā viņš piedzīvo nervu sabrukumu, viņš saprot, ka tikai mūzika ir glābiņš. Viņu pārņem kvēla vēlēšanās atkal spēlēt rokmūziku.   

Ieejas kartes (bezmaksas, vienai personai līdz divām ieejas kartēm) būs pieejamas “Splendid Palace” kasē no 2. februāra (piektdiena).


– Drukāt dokumentu