Kino

Atpakaļ

Comedy Latvia: Renāra Zeltiņa Cepiens uz lielā ekrāna

Lielā / Mazā zāle

"Comedy Latvia" piedāvā unikālu iespēju izbaudīt humora, dzēlības un asprātību pilnu vakaru uz lielā ekrāna!

Marta vidū notikušais ‘RENĀRA ZELTIŅA CEPIENS’ kļuva par gada pieprasītāko humora šovu, kas rekordīsā laikā izpārdeva ‘Splendid Palace’ lielo zāli. Jau šomēnes mēs vēlreiz atgriežamies vietā, kur notika iespaidīgais pasākums un piedāvājam to izbaudīt uz lielā ekrāna.

Nesaudzīgi joki, trāpīgas piezīmes, draudzīga pazobošanās un pāri visam - lieliski pavadīts laiks. Spriežot pēc atsauksmēm internetā un pasākumu apmeklējušo skatītāju komentāriem - šis ir bijis pārliecinoši labākais ‘Comedy Latvia’ pasākums apvienības pastāvēšanas vēsturē.

Šovam paredzēti tikai 4 seansi!

  • Pirmizrāde 29.05. "Splendid Palace" Lielajā zālē.
  • Papildseansi - 06.06. un 14.06. ‘Splendid Palace’ Mazajā zālē.
  • Noslēdzošais seanss - 19.06. ‘Splendid Palace’ Lielajā zālē.

Pirmizrādes un pēdējā seansa apmeklētājiem būs iespēja uz skatuves atkal satikt Comedy Latvia komiķus un noskatīties humorpilnu diskusiju par šova aizkulisēm, tapšanas procesu, nepateiktajiem jokiem un uzzināt kāds patiesībā dzīvē ir Renārs Zeltiņš!

‘Cepiens’ ir latviskotais termins angļu “comedy roast”, kur dalībnieki asprātīgā veidā joko par pārējiem pasākuma dalībniekiem. Šie pasākumi ieguvuši sevišķi lielu popularitāti Latvijā.

Iepriekš 'Comedy Latvia' nagos kritušas tādas zvaigznes kā reperis 'Edavārdi' un muzikālais aktieris Ralfs Eilands. Līdzīgā manierē šo to par sevi uzzinājusi virkne Latvijas politiķu, uzklausot uz sevi tēmētos 'Comedy Latvia' un viņu draugu sarūpētos jokus ikgadējā 'Politiķu Cepienā', kas norisinās sarunu festivālā 'Lampa'.

Vecuma ierobežojums: 16+

Ieeja  uz seansiem 29.05. un 19.06.  - 8.00 EUR, skolēniem, studentiem un pensionāriem, 3.grupas invalīdiem uzrādot apliecību - 6.00 EUR.

Ieeja uz seansiem 06.06. un 14.06.  – 7.00 EUR,
Studentiem, uzrādot ISIC karti, studenta apliecību – 5.50 EUR
Skolēniem, pensionāriem, 3.grupas invalīdiem, uzrādot apliecību – 4.50 EUR


– Drukāt dokumentu