Kino

Atpakaļ

SKOLAS SOMA - SKATIES PAŠMĀJU FILMAS KOPĀ AR KLASI!

Lielā / Mazā zāle

Kinoteātris “Splendid Palace” ir ne vien krāšņākais, bet arī senākais kinoteātris Rīgā, kura pirmsākumi meklējami aizvadītā gadsimta divdesmitajos gados. Šobrīd kinoteātris kļuvis par kultūras centru, piedāvājot saviem skatītājiem visplašāko Latvijas filmu klāstu, kā arī izsmalcinātu Eiropas un pasaules kino. Apmeklējot kinoteātri, ne vien izbaudīsiet piedzīvojumu, ko sniedz kino māksla, bet arī iepazīsiet unikālo ēku un tās vēstures līkločus.

Skaties kino greznajā kinoteātrī “Splendid Palace” kopā ar klasi!

Aicinām iepazīties ar svarīgāko Latvijas filmu prezentācijas vietu un noskatīties kādu no jaunākajām Latvijas filmām: Klejotāji, Pilsēta pie upes, Projām, Dvēseļu putenis, Spiegs, kurš mans tēvs, Jelgava 94, Oļegs, Nekas mūs neapturēs, Pilsēta pie upes, 7 miljardi gadu pirms pasaules gala, Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi, Lote un pazudušie pūķi, Vecā dārza noslēpums, Blakus, Jaungada taksometrs, Saule brauca debesīs, 1906, Bille, Paradīze 89, Baltu ciltis, Nameja gredzens, Mērijas ceļojums, Homo Novus, Kurts Fridrihsons, Tēvs nakts, Lustrum, Klases salidojums, Kaza kāpa debesīs, Ilmārs Blumbergs, Sestā diena, Meklējot Mr. Kauliņu, Brisele u.c.

 Izvēlies saistošāko:

  • Viena filma pēc klases izvēles – cena skolēnam 4.50 EUR
  • Divas filmas pēc klases izvēles – cena skolēnam 7 EUR
  • Filma pēc klases izvēles un “Rīgas stāsts (dokumentāla filma par Rīgas vairāk kā 800 gadu seno vēsturi) – cena skolēnam 7 EUR
  • Filma pēc klases izvēles un kinoteātra apskate gida pavadībā - cena skolēnam 7 EUR

Pavadošajiem skolotājiem ieeja bez maksas!

Vēlamais skolēnu skaits – no 60 skolēniem.

Lai pieteiktos un vienotos par seansu datumiem un laikiem, lūdzam zvanīt: 67181145 vai rakstīt:


– Drukāt dokumentu