Kino

Atpakaļ

'Maskavas virtuozu' nakts koncerts ar Daniilu Bulajevu

Lielā zāle

Pirmoreiz Rīgā! "Maskavas virtuozu" nakts koncerts

21. februārī plkst. 21.00 kinoteātrī "Splendid Palace" visus mūzikas cienītājus gaida unikāls notikums – pasaulslavenā orķestra "Maskavas virtuozi" nakts uzstāšanās.

Šis neparastais koncerts notiks leģendārā kolektīva 40 gadu jubilejai veltītas lielas Eiropas tūres ietvaros. Zem senās zāles velvēm skanēs klasiskie šedevri – Pjotra Čaikovska, Antonio Vivaldi un Astora Pjacollas "Gadalaiki". Katram no šiem dižākajiem komponistiem tas nav vienkārši skaņdarbu cikls – tā ir personiska dienasgrāmata, kurā ir iemūžināti dzīves spilgtākie un piemiņas cienīgākie mirkļi.

Nakts koncerta laikā skatuvē kopā ar leģendārajiem mūziķiem uzstāsies talantīgais jaunais vijolnieks no Latvijas Daniils Bulajevs, kura vārds jau ir zināms mūzikas pasaulē un kuram, pēc Vladimira Spivakova viedokļa, ir liela nākotne. Pie diriģenta pults šajā vakarā būs Lielā teātra diriģents Aleksandrs Solovjovs. Uz koncertu ir ielūgti daudzi Latvijā pazīstami cilvēki, kultūras un biznesa pārstāvji.

"Maskavas virtuozu" nakts koncerta gaisotne solās būs neaizmirstama. VIP zonā, "Splendid Palace" greznajā beletāžā, skatītājus gaidīs welcome drinks un pārējās elitāra pasākuma sastāvdaļas.


– Drukāt dokumentu