Kino

Atpakaļ

Dokumentālās īsfilmas “Mind Your Step” (“Apzinies savu soli”) unikāls seanss

Lielā zāle

Dokumentālās īsfilmas “Mind Your Step” (“Apzinies savu soli”) unikāls seanss un tikšanās ar radošo komandu- autoru Kasparu Alksni, galveno varoni Nilu Jansonu. Filmas galvenajā lomā ir Nils - profesionāls inline skrituļslidotājs un viens no Latvijas spožākajiem vārdiem ekstrēmā sporta pasaulē, kurš pārsteigs skatītājus ne vien ar elpu aizraujošiem trikiem, bet arī aktualizēs vides un ilgtspējīga dzīvesveida tematiku.

Pasākuma vadītāja, Latvijas Radio 5 ētera balss  - Karmena Stepanova.

Divdesmit sešus gadus jaunais sportists ir paspējis kļūt par neskaitāmu starptautisku sacensību uzvarētāju un prestižu video konkursu laureātu. Viņš ar savu sirdslietu ir apceļojis visu pasauli, iedvesmojis tūkstošiem jauniešu un godam ierakstījis savu un Latvijas vārdu inline skrituļslidošanas vēsturē. Nils ir viens no nedaudzajiem sportistiem pasaulē, kura vārdā ir izdots skrituļslidu modelis.

Dokumentālā īsfilma "Mind Your Step" ir stāsts par Nila Jansona izaugsmi ārpus ekstrēmā sporta rāmjiem, kura galvenais mērķis ir iedvesmot, likt aizdomāties un pārsteigt skatītājus ar iespaidīgiem trikiem uz skrituļslidām, un tas viss otrā pasaules malā- Taizemē . Sportista personiskā saikne ar dabu ir galvenais impulss, lai radītu ko vairāk kā ierasts un vairotu izpratni par mūsu rīcību sekām ikdienas dzīvē.

10% no seansa ienākumiem tiek ziedoti WWF (World Wide Fund for Nature). Organizācijas misija ir veidot nākotni, kurā cilvēki un daba dzīvo harmonijā.

Pēc seansa jauniešiem būs iespēja sanemt Splendid Palace "Jauniešu Kino Akadēmijas" biedra karti.

Lielajā zālē: 9.maijā plkst. 20:00

Ieeja:
Pieaugušajiem – 7.00 EUR
Studentiem, uzrādot ISIC karti, studenta apliecību – 5.50 EUR
Skolēniem, pensionāriem, 3.grupas invalīdiem, uzrādot apliecību – 4.50 EUR


– Drukāt dokumentu