Kino

Atpakaļ

VASARAS NAKTS AR ŠEKSPĪRU - Romeo + Džuljeta

Lielā zāle

Noslēdzot savu 95. jubilejas sezonu, kinoteātris “Splendid Palace” ir sagādājies saviem skatītājiem vēl nebijušu pārsteigumu – šoreiz sezona tiks slēgta ar Šekspīra operas un kino sajūtu ballīti- “Vasaras nakts ar Šekspīru”.   

Šajā vakarā viesiem būs iespēja izvēlēties starp 2 Šekspīra meistardarbiem – klasisko Baza Lurmena 1996. gada filmu “Romeo+Juliet” ar Leonardo Di Kaprio un Klēru Deinsu galvenajās lomās vai tiešraidi no Vīnes valsts opernama – Džuzepes Verdi “Otello” pirmizrādi, kurā galveno lomu izpildīs Aleksandrs Antoņenko. 

Kinoteātris “Splendid Palace” un kinoprojekts “Kino Kults” aicina uz lielā ekrāna izbaudīt visslavenāko Šekspīra traģēdiju visneparastākajā veidolā Baza Lurmena filmā “Romeo + Juliet” (1996).

Klasiskā Romeo un Džuljetas mīlasstāsta darbība ir pārcelta uz 90. gadu nogali Veronas pludmales apkaimē. Monteku un Kapuletu ģimenes jau izsenis ir bijušais naidīgas, taču kādā ballē Romeo Monteks satiek Džuljetu Kapuletu, un abi viens otrā iemīlas. Jauniešiem sava mīlestība ir jāslēpj no pārējās pasaules, jo ģimenes šādu savienību nepieļaus… 

Bazs Lurmens (“Moulin Rouge!”, “The Great Gatsby”) filmā ir saglabājis Viljama Šekspīra radītos un nemirstīgos tekstus, taču lugas darbība ir pārcelta no 16. gadsimta Veronas pilsētas Itālijā uz 20. gadsimta 90. gadu Veronas pludmali ASV. Šeit savā starpā karo bandas, zobenus ir nomainījuši šaujamieroči, bet emocijām vēl augstāku vilni liek sist skaņu celiņš, kurā dzirdamas tādas grupas kā “Garbage”, “Radiohea

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Ieeja: 8.00 EUR, skolēniem, studentiem un pensionāriem, uzrādot apliecību - 6.00 EUR!  

– Drukāt dokumentu