Kino

Atpakaļ

PĒDĒJĀ IESPĒJA - ZVAIGZNE IR DZIMUSI

Lielā zāle

Pirms sezonas noslēguma kinoteātris “Splendid Palace” saviem apmeklētājiem sagādājis vēl PĒDĒJO IESPĒJU uz lielā ekrāna noskatīties dažas no pagājušās sezonas skatītāju iemīļotākajām filmām - Bredlija Kūpera debiju režijā - romantisko muzikālo drāmu "Zvaigzne ir dzimusi" (Star ir Born), kā arī trīs latviešu dokumentālās filmas - mūziķa, grupas “Prāta Vētra” bundzinieka un videoklipu režisora Kaspara Rogas debiju kino – filmu "Meklējot Mr. Kauliņu”, režisores Laimas Žurginas filmu “Kaza kāpa debesīs” un režisores Dzintras Gekas filmu “Ilmārs Blumbergs”.

A Star is born
ASV, 2018
Garums: 2 st. 15 min.
Drāma, muzikāla, romantiska
Režisors: Bradley Cooper
Scenārija autors: Bradley Cooper, Will Fetters
Aktieri: Sam Elliott, Bradley Cooper, Lady Gaga, Michael Harney

Pieredzējušais mūziķis Džeksons Meins satiek jauno dziedātāju Eliju un iemīlas viņā. Elija vairs necer, ka spēs gūt panākumus kā mūziķe, taču Džeksons pierunā viņu kāpt uz lielās skatuves. Lai gan Elijas karjera strauji uzplaukst, abu personīgās attiecības samezglojas, jo Džeksons grimst arvien dziļāk atkarību purvā.

Muzikālā filma “Zvaigzne ir dzimusi” ir klasisks, vairākkārt ekranizēts Holivudas mīlasstāsts, kura jaunajā versijā galvenās lomas atveido četrkārtējais “Oskara” balvas nominats Bredlijs Kūpers (“Amerikāņu snaiperis”) un godalgotā superzvaigzne Lady Gaga, kam šī ir pirmā lielā loma mākslas filmā. Citās lomās – Sems Eliots (“Mēs bijām karavīri”), Entonijs Ramoss (seriāls “Younger”) un Bonija Somervila (seriāls “Draugi”). Šī filma turklāt ir arī aktiera Bredlija Kūpera debija režijā. Filmā dzirdamās dziesmas ir oriģināldarbi un ierakstītas dzīvajā izpildījumā.

Vecuma ierobežojums: 16+

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Ieeja:
Darba dienās līdz plkst. 17:59 - 6.00 EUR
Darba dienās no plkst. 18.00 – 7.00 EUR
Sestdien, svētdien un svētku dienās – 7.50 EUR
Studentiem, uzrādot ISIC karti, studenta apliecību – 5.50 EUR
Skolēniem, pensionāriem, 3.grupas invalīdiem, uzrādot apliecību – 4.50 EUR

– Drukāt dokumentu