Kino

Atpakaļ

BALTIJAS PĒRLE - LIETAINA DIENA ŅUJORKĀ / ДОЖДЛИВЫЙ ДЕНЬ В НЬЮ-ЙОРКЕ

Lielā / Mazā zāle

A Rainy Day in New York     
ASV, 2019, 92 min
Režisors: Vudijs Allens
Lomās: Ella Faninga, Selēna Gomesa, Timotijs Šalame, Džūda Lovs, Djego Luna, Līva Šraibere
Oriģinālvaloda:  angļu valoda

Beidzot viņš ir atgriezies pilsētā, kuru idealizēja un kuru pielūdza. Mēs kopā ar viņu sēžam zem Bruklinas tilta velvēm ar skatu uz Manhetenu un ejam pa pazīstamām ieliņām, izbaudīdami burzmas čaloņu, steigu un automašīnu dūkoņu. Kā ierasts, ap viņu ir visskaistākās sievietes un nejēdzīgi, dzīves "rūdītākie" vīrieši, bet viņš saglabājis uzticību pašam sev, tāds pats fanātisks romantiķis – šis maza auguma vīriņš raga brillēs, kas stāsta savu kārtējo stāstu par mīlestību un Ņujorku.

Jūs varat plānot brīvdienām jebko, bet Ņujorku ne velti dēvē par cerību un kārdinājumu pilsētu – tā spēj tik ļoti sajaukt kārtis, ka rezultātā būsiet neziņā: vai tiešām tas noticis ar mani? Vai varēja būt kā citādi?

Vai tad, kad pirmoreiz te nonācāt, jums nešķita, ka šajā pilsētā iespējams pilnīgi viss? Tā arī mūsu varoņi ieradās Ņujorkā no pirmā skata nenozīmīga iemesla dēļ, bet nonāca brīnišķīgu notikumu epicentrā, kas krasi mainīja viņu sākotnējos plānus un visu turpmāko dzīvi.

Ja jums patīk pastaigāties lietū, priecāties par vēsajām lāsēm, kas ietek aiz apkakles no izmirkušā lietussarga, par dzelteno taksometru, kas, traukdamies cauri peļķēm, apšļāc jūs no galvas līdz kājām, ja vienlaikus ar sejai pielipušo netīrumu noslaucīšanu jūs sajūsmināties par īpašo smaržu pilsētā, kas augstprātīgi peld lietus gāzēs, jums noteikti vajag uz Ņujorku. Un noteikti lietainā dienā.

– Drukāt dokumentu