Jaunumi

PĀRCELTA DMITRIJA BIKOVA LEKCIJA 21.APRĪLĪ!

Cienījamie skatītāji, vēlamies informēt, ka Dmitrija Bikova lekcija “Kādēļ mums klasika” rakstnieka veselības stāvokļa dēļ diemžēl tiek pārcelta no 21. aprīļa uz novembra mēnesi. Precīzu datumu paziņosim mēneša laikā.
Visas biļetes, kas iegādātas uz 21. aprīļa pasākum, būs derīgas un nav jāmaina!
Biļetes iespējams arī samainīt pret līdzvērtīgām biļetēm uz pasākumu “Pavasara noskaņojums. Mūzika tumsā”, kas notiks 26.aprīlī Lielajā Ģildē.
Ja jums nebūs iespēja apmeklēt pasākumu novembrī, naudu par biļetēm, kas iegādātas “Biļešu servisā”, varēs atgūt aizpildot iesniegumu. Iesniegumu var lejupielādēt šeit.
Aizpildītu iesniegumu nepieciešams nosūtīt elektroniski uz e-pasta adresi: ilesuserviss.lv.
Pieprasījumus par naudas atgriešanu, par biļetēm būs iespējams iesniegt no 2019. gada 12. maija.

Splendid Palace pašiem savas senioru kino blogeres!

Jau kādu brīdi par mūsu repertuārā esošajām filmām savu viedokli izsaka trīs atraktīvas dāmas - mūsu senioru kino blogeres. Baiba Puriņa, Zigrīda Skurba un Silvija Gulbe. Daudzi noteikti šīs burvīgās kundzes atpazīst no kino seansiem, jo noteikti tieši šo kundzīšu rokas laipni saņēma tavu kino biļeti, to noskanēja un ar laba vēlējumiem sniedza tev to atpakaļ, lai vari doties baudīt kādu lielisku kino filmu.
Tās ir kino Splendid Palace ilgilgilg gadējās biļešu kontrolieres.
Interviju ar senioru kino blogerēm lasi Dārtas Ceriņas rakstā zemāk.

Jauna filma mazajiem kino skatītājiem!

20. aprīlī, 12.00 animācijas filmiņa KUKAINĪŠI 2: UZ TĀLTĀLO KRASTU.

Kad pār ieleju sāk birt pirmās sniegpārslas, kukainīši steidz rūpēt rezerves ziemai. Diemžēl pārtikas gādāšanas operācijas laikā maza mārīte iekrīt kastē, kas tiek nosūtīta uz Karību salām! Ir tikai viens risinājums – izveidot specvienību, kas dosies viņai palīgā uz otru pasaules malu. Jauna pasaule, jaunas tikšanās, jaunas briesmas… Vai glābēji paspēs ierasties laikus?
Filmiņu sapratīs ikviens, jo kukainīši runā paši savā valodā.

Jauna Filma - Stokholma

No 19. aprīļa kriminālkomēdijā "Stokholma" atainota bēdīgi slavenā ķīlnieku krīze 1973. gadā, kad laupītāji vairākas dienas turēja gūstā Stokholmas centrālās bankas darbiniekus. Tieši pēc šī gadījuma arī radās termins "Stokholmas sindroms", kas apzīmē situāciju, kad ķīlnieks izjūt simpātijas pret sagūstītāju un sāk to aizstāvēt.

11.maijā filmas "Meklējot Mr.Kauliņu" īpašais seanss ar radošās komandas piedalīšanos

Mr. Kauliņš ir finansists un šarmants dzīves baudītājs. Pēc sava biznesa kraha viņš pazūd bez vēsts, radiniekus un draugus atstājot par sevi pilnīgā neziņā. Starp tiem ir arī viņa labākais draugs Kaspars Roga, kurš apņemas noskaidrot, kur palicis Kauliņš. Pēc vairākiem gadiem Roga viņu atrod Āfrikā, Sjerraleonē, kur Kauliņš ir sācis kārtējo bīstamo avantūru - dimantu meklēšanu.

8.maijā unikāls dokumentāls kinoprojekts uz lielā ekrāna - "Māksla un zemapziņa"

Kinoteātris “Splendid Palace” uz lielā ekrāna piedāvā unikālu mākslas projektu - “Art & Mind”!
“Art & Mind” pievēršas attiecībām starp mākslu un neprātu. No vienas puses, neprāta motīvs ir iedvesmojis vairāku apbrīnojamu mākslinieku darbus, bet no otras – garīgi neveseli cilvēki bieži vien izjūt neapturamu vēlmi radīt mākslas darbus. “Art & Mind” izzina arī to, kā izcili, drosmīgi un avangarda mākslinieki pētījuši savu bezapziņu kā iedvesmu radošajam procesam.

Filmas "Kaza kāpa debesīs" pirmizrāde un īpašie seansi aprīlī

11.aprīlī kinoteātrī "Splendid Palace" pirmizrādi piedzīvos režisores Laimas Žurginas dokumentālā filma “Kaza kāpa debesīs”, kurā apkopoti unikāli materiāli par Latvijas kultūras dzīvi 20. gadsimta 60-tajos gados, brīvības garu leģendārajā Rīgas kafejnīcā Kaza un kultūras personībām, kas izaugušas no Kazas apmeklētāju loka.

Pateicoties lielajai skatītāju interesei, izsludināti vairāki filmas īpašie seansi, 13., 17. un 28.aprīlī, kuru laikā būs iespējams tikties ar filmas radošo grupu.– Drukāt dokumentu