Jaunumi

23/12 Jautrās pleznas 2

Pēc elpu aizraujošajiem notikumiem, kad jaunais un talantīgais pingvīnēns Murmulis izglāba savus sugas brāļus, ir pagājuši vairāki gadi.

26/12 "Kolka Cool" papildseansi

Pēc skatītāju pieprasījuma, no 26. līdz 29. decembrim tiks demonstrēti filmas „Kolka Cool” papildseansi.

13/01 Filma "Eksāmens" no 13. janvāra kinoteātrī "Splendid Palace"!

Astoņi talantīgi kandidāti ir tikuši līdz pēdējam pārbaudījumam, lai saņemtu darbu noslēpumainā un spēcīgaā kompānijā. Viņiem jāatbild uz vienu vienīgu jautājumu, bet vai tas ir tik viegli ka izklausās?
Saņemot papīru ar uzdotu jautājumu, kandidāti konstatē, ka tas ir pilnīgi tukšs. Eksāmens sākas

27 jauni kinomīļi!

27 jauni un talantīgi kino cienītāji no 27 Eiropas Savienības dalībvalstīm, piedalījās 68. Starptautiskajā Venēcijas filmu Festivālā, kas norisinājās no 31. augusta līdz 11. septembrim vienā no skaistākajām Itālijas pilsētām – Venēcijā. Starp laimīgajiem bija arī meitene no Latvijas – Inese Strupule.

20/12 Ziemassvētku izrāde bērniem un skolēniem "Viens pats Ziemassvētkos 3"

“Jaunais teātris” piedāvā atraktīvu mūziklu visai ģimenei “Viens pats Ziemassvētkos 3” ar populāru dziedātāju un aktieru piedalīšanos kino Rīga lielajā zālē 20., 21., un 26.decembrī. Mūzikla „Viens pats Ziemassvētkos“ idejas un dziesmu autore ir Laila Ilze Purmaliete. Režisors - Juris Rijnieks.

20/12 Grupas „BALTIE LĀČI“ koncerts "Ziemas Pasaka"

“Baltie lāči” priecējuši klausītāju sirdis ar neskaitāmiem hitiem, katru gadu grupa gūst augstas vietas Latvijas Šlāgeraptaujā, taču pirmo reizi grupa dosies pie klausītājiem ar jaunu Ziemassvētu koncertprogrammu - “Balto lāču” Ziemas pasaka.– Drukāt dokumentu