Jaunumi

ĪSFILMAS...SOLD OUT


Tikai tie, kas skolā sāka iet 20. gadsimtā, atceras, ka katrs kino seanss sākās ar ĪSFILMU, kuras laikā vēl pustumsā/pusgaismā varēja staigāt kino zālē iekšā un ārā ar sulām un cepumu paciņām…Laiki mainījušies, paradumi – arī. Bet īsfilma, kā kino vēstījuma formāts, pēc apjukuma desmitgadēm ir piedzīvojusi renesansi pasaulē, pirmkārt, jau skatītāju intereses strauja pieauguma ziņā. Filmu izplatītāju kompānijas un paši filmu veidotāji ir atraduši jaunu “formulu” filmu izrādīšanai un iespējām, iekļauties kinoteātru repertuārā.

Kinoteātrī “Splendid Palace” plānotie kino seansi tiek pārcelti uz vēlāku laiku pēc 14. aprīļa

Kinoteātrī “Splendid Palace” plānotie kino seansi tiek pārcelti uz vēlāku laiku pēc 14. aprīļa. Ar jau iegādātajām kino biļetēm to pašu filmu varēs noskatīties vēlāk vai arī biļetes varēs mainīt uz citas filmas seansu, kad kinoteātris būs atvērts apmeklētājiem.
Par precīzu pārcelto kino seansu demonstrēšanas laiku lūgums sekot līdzi www.splendidpalace.lv. vai Facebook profilā.
Informējam, ka kinoteātrī “Splendid Palace” līdz 14. aprīlim būs slēgtas arī kases.

Uz drīzu tikšanos.

EROTISKO ĪSFILMU FESTIVĀLA IZLASE "BEST EROTIC SHORTS"

Uz kinoteātra “Splendid Palace” lielā ekrāna nepieklājīgi pievilcīgas erotiskas filmas! Piedāvāsim noskatīties septiņas labākās, kaislīgākās un seksīgākās īsfilmas no īsfilmu festivāla "BEST EROTIC SHORTS". |Papildseanss

Aizmirsti par aizspriedumiem, pieticību un bailēm. Atver dvēseli emocijām, jūtām, baudai un kaislei.

Tiekamies kinoteātra zālē ar pieklusinātu gaismu, viegli elektrizējošu gaidu sajūtu un erotikas noskaņu uz lielā ekrāna.

Garantējam - šis randiņš nebeigsies tikai ar kino apmeklējumu...

Programmā īsfilmas no Spānijas, Brazīlija, Francijas, Zviedrijas, Polijas.

Programmas garums: 91 minūtes

KINO SENSĀCIJAS PARAZĪTS MELNBALTĀ AUTORVERSIJA TIKAI VIENĀ SEANSĀ

Kino sensācijas Parazīts melnbaltā autorversija tikai vienā seansā 21. martā, 18:00!

Vēl pirms četru Oskara balvu triumfa (tostarp labākās filmas), Kannu kinofestivāla Zelta palmas zara jeb Palme d'Or godalgas un vairāk nekā 200 citiem kino apbalvojumiem dienvidkorejiešu režisors Džūnho Bons radīja īpašu versiju viņa globāli veiksmīgajam kino darbam. Parazīts monohromo versiju. Melnā un baltā vizuālā sadursme uz ekrāna ne tikai izceļ varoņu kontrastu, bet arī atgriež skatītāju melnbaltās pasaules pārlaicīgumā. Parazīts melnbalto versiju papildina arī oriģinālajā, krāsu filmā neiekļautās ainas.

Labākās šausmu īsfilmas

Īsfilmas oriģinālvalodās ar subtitriem latviešu valodā.

Laura, Dace un Samāra programmā iekļautās filmas jau ir noskatījušies, un tagad viņi baidās iziet no istabas, atiet no televizora. Pēc šo filmu noskatīšanās Frediju Krīgeru ir pārņēmis bezmiegs. Mēs noteikti zinām, ka jūsu nervi ir stiprāki, tādēļ, kā jau vienmēr, gaidām jūs tumšajā kinoteātra zālē. Noskatīsimies šausminošus pieaugušo stāstus, kuriem nav laimīgu beigu.

Redzēsiet labi zināmus stāstus: briesmoņus, kanibālus un psihopātus. Skaidrs, ka garlaicīgi nebūs. Esat gatavi? Tad dosimies uz šausmu pasauli. Taču esiet uzmanīgi – tajā ir viegli apmaldīties…

Filmā “Vakars Toskānā” Eiropas kinozvaigznes tiekas saulainajā Itālijā

Saules apdedzināti Toskānas lauki, sarunas piesātinātas kā nobriedis vīns un idilliska dzīve fonā – tas viss savijas poļu režisora Jaceka Borcuha filmā “Vakars Toskānā” („Dolce Fine Giornata“, 2019). Pagājušajā gadā Sandensas neatkarīgajā kino festivālā leģendārā poļu kinoaktrise Kristina Janda saņēma īpašo balvu par sniegumu šajā filmā. No 2020. gada 6. marta nāc skatīties filmu “Vakars Toskānā” kinoteātrī “Splendid Palace”.– Drukāt dokumentu