Atpakaļ

Jaunumi

Koncerts | Rīgas Gospelkoris & Kristīne Prauliņa, pied. Deniss Pashkevich, Donald Lawrence (ASV)

Trešdien, 10. aprīlī, plkst. 20.00 Splendid Palace Lielajā zālē koncertu sniegs Rīgas Gospelkoris ar diriģenti un solisti Kristīni Prauliņu un īpašajiem viesiem - vienu no Baltijas vadošajiem saksofonistiem, izcilo mūziķi Denisu Paškeviču un Grammy balvas (un 14 nomināciju) laureātu, komponistu, producentu, dziedātāju un diriģentu Donald Lawrence no ASV.

 

Rīgas Gospelkoris ir divkārtēji zelta medaļas ieguvēji Pasaules koru olimpiādē. Kora diriģente un soliste ir pazīstamā džeza dziedātāja, starptautiskā džeza mākslinieku konkursa "Riga Jazz Stage" Grand Prix balvas ieguvēja Kristīne Prauliņa.

Kora dziedātāji arī ir pazīstami gan kā solisti, gan dalībnieki dažādos pamanāmos projektos - sastāvā dzied Radio Trio meitenes - Gabriēla Zvaigznīte, Madara Dzintara un Katrīna Anna Vīgante, tāpat solistes Katrīna Cīrule un Una Aizgale. Daļa kora kā bekvokālisti pagājušā gada vasarā piedalījās grupas Prāta Vētra Skārda Bungu tūrē.

 

Rīgas Gospelkora pavadošajā sastāvā spēlē gan Latvijā, gan ārzemēs atzinību izpelnījušies mūziķi - Toms Mikāls (taustiņi), Reinis Ozoliņš (basģitāra), Jānis Kalniņš (ģitāra), Miķelis Vīte (sitaminstrumenti) un Andris Kauliņš (Hammond ērģeles).

 

Viesmākslinieks Donald Lawrence īpaši šim pasākumam kopā ar kori izstrādās un koncertā diriģēs vairākus savus skaņdarbus. Viņa komponētā mūzika tiek izpildīta visā pasaulē, un arī Rīgas Gospelkoris jau gadiem ilgi savās koncertprogrammās iekļauj viņa dziesmas. Lawrence kā dziesmu autors un producents strādājis ar superzvaigzni Mary J. Blige, The Clark Sisters, Kirk Franklin, Hezekiah Walker, kā vokālais pedagogs ar R&B grupu En Vogue, astoņus gadus bijis muzikālais vadītājs Brodvejas zvaigznei Stephanie Mills. Viņa paša ierakstos dzirdamas tādas džeza ikonas kā Ramsey Lewis, Lalah Hathaway un neskaitāmi citi.

 

Biļetes uz koncertu maksā no 9 līdz 30 EUR, tās iespējams iegādāties BezRindas.lv 

 Share


– Drukāt dokumentu