Atpakaļ

Jaunumi

Labākās šausmu īsfilmas

BIĻETES

Īsfilmas oriģinālvalodās ar subtitriem latviešu valodā.

Laura, Dace  un Samāra programmā iekļautās filmas jau ir noskatījušies, un tagad viņi baidās iziet no istabas, atiet no televizora. Pēc šo filmu noskatīšanās Frediju Krīgeru ir pārņēmis bezmiegs. Mēs noteikti zinām, ka jūsu nervi ir stiprāki, tādēļ, kā jau vienmēr, gaidām jūs tumšajā kinoteātra zālē. Noskatīsimies šausminošus pieaugušo stāstus, kuriem nav laimīgu beigu.

Redzēsiet labi zināmus stāstus: briesmoņus, kanibālus un psihopātus. Skaidrs, ka garlaicīgi nebūs. Esat gatavi? Tad dosimies uz šausmu pasauli. Taču esiet uzmanīgi  tajā ir viegli apmaldīties…


Programmā:

1. Nelabais, Polija, 2017. gads, rež. Blažejs Kužava (Blajei Kujawa), ilgums: 14 min 15 s
Ja naktī apmaldaties tumšā mežā, ne uz ko labu neceriet. Labākais, ko varat darīt, ir gaidīt saullēktu un sākt meklēt ceļu, kas izvedīs no meža. Tomēr mēdz būt arī dēmoni, kas redzami pat dienas laikā, un meži, no kuriem izkļūt nav iespējams.

2. Alter Ego, Itālija, 2018. gads, rež. Andrea Gentile (Andrea Gentile), 5 min 11 s
Ko jūs ieraugāt, kad paskatāties spogulī? Vai vienmēr atpazīstat seju, kas spogulī skatās uz jums?

3. Spalvu spilvens, Brazīlija, 2018. gads, rež. Džozefs Spekers Hiks (Joseph Speker Ніс), ilgums: 12 min 17 s
Alīsija apprecas un atklāj, kas ir īsta laime.. Taču vēlāk viņa saslimst ar kādu vēl neatklātu slimību. Kas viņai liek justies slimai?

4. Atā, bērniņ!, Spānija, 2018. gads, rež. Pablo S. Pastors (Pablo S. Pastor), ilgums: 15 min 6 s
Jauna sieviete gatavojas pavadīt vakaru mājās un skatīties filmu, taču pēc drauga zvana, šķiet, viss saiet šķērsām. Ciešanu un apjukuma sajūta pieaug ar katru minūti, jo mājā sāk risināties neizskaidrojami notikumi, un viņai prātā iešaujas jautājums – vai viņa patiešām ir viena?

5. Tumšā istaba, Francija, 2018. gads, rež. Morgane Segerta (Morgane Segaert), ilgums: 20 min
Francija, 1910. gads. Tā kā Kasandras māte sirgst ar noslēpumainu slimību, ko cenšas slēpt, jaunā sieviete aizvien vairāk sajūt savā mājā kāda klātbūtni… Ko gan tumšās istabas klusumā slēpj ēna?

6. Un iekliedzās bērns, Apvienotā Karaliste, 2018. gads, rež. Dens Gitšems (Dan Gitsham), ilgums: 3 min 29 s
Tēvs cenšas aizmidzināt savu bērnu. Kas gan viņam neļauj iemigt?

7. Lāses, Spānija, 2018. gads, rež. Seržo Morsiljo (Sergio Morcillo), ilgums: 14 min 35 s
Marta ir pusaudze, kuras vecāki pirms diviem gadiem gājuši bojā. Kādu nakti, kad meitene mājās ir viena, viņa atklāj patiesību par sāpēm, ko viņa sajūt kaut kur dziļi sevī.

8. Zvērs, Francija, 2018. gads, rež. Filipo Menegeti (Filippo Meneghetti), ilgums: 18 min 3 s
Kāds ciemats atrodas tālā, tālā nostūrī. Netālu esošajā mežā, kurā it kā mīt spoki, bedrē iekrīt kāds bērns. Viņa vectēvs un vecs, gandrīz akls mācītājs, cenšas par to pārliecināt ciemata iedzīvotājus…

9. Svilpiens, Apvienotā Karaliste, 2015. gads, rež. Saimons Berijs (Simon Berry), ilgums: 3 min 35 s
Ebigeilai šodien ir veļas diena. Kamēr neviena nav mājās, viņa beidzot var ķerties pie veļas mazgāšanas. Līdz brīdim, kad viņa izdzird svilpienu, un, ja dzirdat kādu iesvilpjamies, labāk skrieniet laukā no pagraba, cik ātri vien spējat...

10. Lauki, Francija, 2018. gads, rež. Mušē Pjērs (Mouchet Pierre), ilgums: 17 min 31 s
Veca un pussagruvusi lauku māja. Apkārt klejo vientuļš un drūma izskata vīrs. Istabā ir ieslēgta trausla, eņģelim līdzīga meitene. Pie akas mētājas gabals cilvēka miesas... Tieši to atradīs kāds jauns klaidonis...Share


– Drukāt dokumentu