Atpakaļ

Jaunumi

Nepabeigtās vakariņas ar Jāni Streiču

No 12. līdz 14. augustam Rīgas iedzīvotāji un pilsētas viesi tiek aicināti apmeklēt Rīgas svētkus, kas šogad būs veltīti kino tēmai. Šāda svētku tēma izvēlēta, lai atgādinātu par pirmo kino seansu Rīgā, kas notika pirms 120 gadiem, un paraudzītos uz Rīgu kā kino cienītāju, kino veidotāju un kino rādītāju pilsētu. Arī kinoteātris “Splendid Palace” šajās svētku dienās ielūdz uz īpašu kino pasākumu, kas būs veltīts leģendārajam pašmāju režisoram Jānim Streičam un viņa režisētajai filmai “Nepabeigtās vakariņas”.

Filma “Nepabeigtās vakariņas” (1972) ir Jāņa Streiča radīta komēdija/ trilleris par ēdelīgiem un slinkiem policistiem, kuri negribīgi izmeklē kādā Rietumu valstī notikušu slepkavību. Filma ir uzņemta Rīgā, un tas nemaz netiek slēpts.

Kinoteātris “Splendid Palace” aicina izmantot vienreizēju iespēju – apsēsties pie viena galda ar šīs filmas aktieriem Regīnu Razumu, Mirdzu Martinsoni, Jāni Paukštello, Ēriku Streiču, Vladimiru Lobiņu un režisoru Jāni Streiču, lai aprunātos par dzīvi un Streiča kino, kopīgi pavakariņojot un saņemot autogrāfus. Tikšanās ar režisoru un aktieriem notiks 13. augustā trīs noteiktos laikos - plkst. 16.00, plkst.17.00 un plkst.18.00 kinoteātra “Splendid Palace” priekšpagalmā.

Rīgas svētku apmeklētāji tiek aicināti noskatīties šo Jāņa Streiča filmu bez maksas – filmas īpašie seansi kinoteātrī “Splendid Palace” notiks 12. augustā plkst. 19.00 un 13. augustā plkst.19.00.

Rīgas svētku laikā kinoteātra “Splendid Palace” pagalms būs iekārots kā filmēšanas laukums, apmeklētāji varēs vērot smieklīgākās filmas “Nepabeigtās vakariņas” epizodes, nofotografēties ar aktieriem un režisoru, saņemt autogrāfu, kā arī uz vietas nobaudīt ēdienu – kartupeļu biezputru un desiņas, ar kuru filmā nepārtraukti mielojas slinkie policisti.Share


– Drukāt dokumentu