Atpakaļ

Jaunumi

Pasākumi Splendid Palace!

19.01. un 31.01. 16.00 - Rūdolfs Kugrēns aicina uz savu piekto soloizrādi ar nosaukumu PLEZĪRS!

BIĻETES

Šajā izrādē Rūdolfs asprātīgi dalīsies savos novērojumos par to, kā mēs ikdienā komunicējam gan ar ļoti tuviem, gan ar visai tāliem cilvēkiem un kāpēc mēs tā cenšamies iejusties starp tiem, kas mums apkārt. Paskatīsimies, kā pensionāri izliekas jauni, kamēr jaunieši jūtas paši pieaugušākie un to, cik liela māksla ir iekļaušanās sabiedrībā un saprašanās ar citiem. Tas, gluži tāpat kā ‘stand-up’, nav jums nekāds plezīrs, bet gan smags ikdienas darbs.

20.01. 16.30 - Izrāde “Riekstkodis” ir burvīga pasaka, kuru var skatīties gan bērni, gan pieaugušie. 


BIĻETES 


Oriģināls E. T. A. Hofmana pasakas dramatizējums, brīnumu pilna atmosfēra, aizraujoši notikumi, spilgti un humora pilni tēli, kurus rada gan lieli, gan mazi aktieri uz skatuves, nodrošinās jums neatkārtojamas emocijas. 
Saturs: 
Marī Štaļbauma, godājamā Medicīnas padomnieka mazā meita, saņem Ziemassvētku vakarā no sava krusttēva Drosselmeijera neparastu dāvanu – koka Riekstkodi. Kā izrādās, Riekstkodis nav parasta rotaļlieta. Viņam, kā arī citiem Marī spēļu skapīša iemītniekiem, nāksies cīnīties ar veselu pulku žurku un pašu Žurku karali. 

Izrāde ir krievu valodā. Lūdzam pievērst uzmanību vecuma ierobežojumam (7+)! Izrādē ir skaļas skaņas un cīņas ainas!Share


– Drukāt dokumentu