Atpakaļ

Jaunumi

Kinoteātra SEZONAS NOSLĒGUMS! Vasaras nakts ar Šekspīru.

Biļetes jau pieejamas 

Kinoteātris “Splendid Palace” un kinoprojekts “Kino Kults” aicina uz lielā ekrāna izbaudīt visslavenāko Šekspīra traģēdiju visneparastākajā veidolā Baza Lurmena filmā “Romeo + Juliet” (1996), kā arī noskatīties Tiešraidē no Vīnes valsts opernama - Džuzepes Verdi “Otello” pirmizrādi.

Pasākumi abās kinoteātra zālēs un aktivitātes abos pagalmos.

Lielajā zālē 19.00

Klasiskā Romeo un Džuljetas mīlasstāsta darbība ir pārcelta uz 90. gadu nogali Veronas pludmales apkaimē. Monteku un Kapuletu ģimenes jau izsenis ir bijušais naidīgas, taču kādā ballē Romeo Monteks satiek Džuljetu Kapuletu, un abi viens otrā iemīlas. Jauniešiem sava mīlestība ir jāslēpj no pārējās pasaules, jo ģimenes šādu savienību nepieļaus… 

Bazs Lurmens (“Moulin Rouge!”, “The Great Gatsby”) filmā ir saglabājis Viljama Šekspīra radītos un nemirstīgos tekstus, taču lugas darbība ir pārcelta no 16. gadsimta Veronas pilsētas Itālijā uz 20. gadsimta 90. gadu Veronas pludmali ASV. Šeit savā starpā karo bandas, zobenus ir nomainījuši šaujamieroči, bet emocijām vēl augstāku vilni liek sist skaņu celiņš, kurā dzirdamas tādas grupas kā “Garbage”, “Radiohead” un “The Cardigans”. Bet galvenajās lomās — 90. gadu (un ne tikai) siržu lauzēji Leonardo di Kaprio un Klēra Deinsa.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.


Ieeja: 8.00 EUR, skolēniem, studentiem un pensionāriem, uzrādot apliecību - 6.00 EUR!  

Biļetes jau pieejamas
 

Mazajā zālē (laiks tiks izziņots vēlāk)

Tiešraide no Vīnes valsts opernama - Džuzepes Verdi “Otello” pirmizrāde. TIEŠRAIDE NO VĪNES VALSTS OPERNAMA - DŽUZEPE VERDI "OTELLO"

Ieeja: 23.00 EUR.


Share


– Drukāt dokumentu