Atpakaļ

Jaunumi

Uz lielā ekrāna demonstrēs izcilās izrādes “Oņegins” ierakstu

Kinoteātris “Splendid Palace” sadarbībā ar platformu “Russia HD” un “CREA Promotion” 2020. gada 8. februārī uz lielā ekrāna demonstrēs izcilās teātra izrādes “Oņegins” video ierakstu, kas uzņemts Novosibirskas drāmas teātrī “Sarkanā lāpa”. Izrāde ir iestudēta pēc Aleksandra Puškina darba motīviem.

Režisora Timofeja Kuļabina uzvestā izrāde “Oņegins” ieguvusi Krievijas teātra festivāla “Zelta maska” balvu.

Uzvedums iznīcina visas cerības uz Puškina klasisko romānu dzejā un atspoguļo nevis vēsturisko laikmetu, bet gan mūsdienu pasauli, kas ir iegrimusi galveno varoņu – Oņegina, Tatjanas, Olgas un Lenska domās, cerībās, izmisumā, aizrautībā un vilšanās. Kluss mīlas stāsts, kas lieliski atspoguļo diženā dzejnieka attieksmi un to, cik ļoti viņa darbi joprojām rezonē ar 21. gadsimta realitāti. 

Režisors: Timofejs Kulyabins (Тимофей Кулябин)

Lomās:
Oņegins – Pāvels Poļakovs (Павел Поляков)
Zareckis – Konstantīns Teļegins (Константин Телегин)
Ļenskis – Sergejs Bogomolovs (Сергей Богомолов)
Olga – Valērija Kručiņina (Валерия Кручинина)
Tatjana – Darja Jemeļjanova (Дарья Емельянова)
Auklīte – Jeļena Ždanova (Елена Жданова)
Tatjanas vīrs – Iļja Muziko (Илья Музыко)
Irina Krivonosa (Ирина Кривонос), Linda Ahmetzjanova (Линда Ахметзянова), Daņils Ļapustins (Данил Ляпустин)

Seanss kinoteātrī “Splendid Palace” 8. februārī plkst. 19.00.

Izrādes ilgums 2 stundas un 40 minūtes ar vienu pārtraukumu. Tiks demonstrēta krievu valodā ar subtitriem angļu valodā un sinhrono tulkojumu latviešu valodā.

Biļetes cena – 10,00 eiro.  

Režisors Timofejs Kuļabins ir viens no ievērojamākajiem jaunajiem režisoriem Krievijā. 35 gadu vecumā viņš ir iestudējis gandrīz 20 izrāžu Krievijā, kā arī Francijā, Austrijā, Rumānijā, Vācijā un Šveicē. 2016. gadā Lielais teātris lūdza Timofeju Kuļabinu iestudēt Gaetāno Donizeti operu “Dons Paskvāle”, un 2019. gadā režisors iestudēja operu “Nāriņa”. 2019. gada jūnijā ar lieliem panākumiem Antona Čehova luga “Ivanovs” Kuļabina iestudējumā tika izrādīta Ņujorkā. 

 

BIĻETES

 

 Share


– Drukāt dokumentu