lv en
Kinoteātris “Splendid Palace” aicina uz teātra izrādi visai ģimenei – “Šreka trakais jaunais gads”

08.12.22

Svētdien, 18. decembrī plkst. 12.00 ar vienīgo teātra izrādi Rīgā “Šreka trakais jaunais gads” priecēs visu ģimeni kinoteātrī “Splendid Palace”.

“Jaunā gada svinību laikā karalis gatavojas savas meitas kāzām ar Šreku un lielajām svinībām, bet pēkšņi pie viņa ierodas negantais princis Hugo un paziņo, ka kāzu nebūs. Senos rakstos teikts - princesi var precēt tas, kurš uzvarēs godīgā sacensībā par viņas roku. Karalim nav citas izejas, kā izsludināt šīs sacensības un te nu arī sākas visas patikšanas un nepatikšanas. Vai Šrekam izdosies uzvarēt nešpetno Hugo?”

 

Šī būs aizraujoša, muzikāla izrāde visai ģimenei, kurā netrūks jautrības un piedzīvojumu. Izrādē piedalās Rīgas teātru un Valmieras teātra aktieri, savukārt Šreka ādā ieslēpies lielisks humora sapratējs -  Dailes teātra lieliskais aktieris Imants Strads. Kā teic kinoteātra “Splendid Palace” mākslinieciskā vadītāja Daira Āboliņa: “Imanta Strada teātra un kino varoņi  vienmēr ir labestīgi un omulīgi.” “Šreks” ir Imanta Strada jaunākā loma, kas radīta tieši šī gada nogalei.

 

Noskaties video, kur Imants Tevi aicina uz izrādi!

 

Ieteicamais vecums: 3+

Biļetes pieejamas kinoteātra “Splendid Palace” kasē, kā arī www.splendidpalace.lv

Pirmās 100 biļetes zālē: 15.00 EUR, balkonā - 12.00 EUR. 

Bērniem līdz 3 g.v., neaizņemot atsevišķu sēdvietu, ieeja bez maksas

Ģimenes komplekts (4 biļetes): 38.00 EUR 

Citas aktualitātes
Skatītāju iecienītais “Splendid Garden” sāk darbu arī ziemas sezonā
27.01.25

Ievērojot vasaras sezonas panākumus un skatītāju lielo interesi, kinoteātris “Splendid Palace” šogad pirmo reizi rīko “Splendid Garden” ziemas sezonu, kurā turpinās skatītājus pārsteigt un iepriecināt ar franču kino klasiku.

Vairāk
Lielais Kristaps izsludina notikumu programmu
23.01.25

Šogad no 31. janvāra līdz 4. februārim Nacionālā kino balva Lielais Kristaps piedāvās plašu notikumu programmu gan Rīgā, gan citur Latvijā.

Vairāk
Splendid Palace rīko Deivida Linča piemiņas seansu
21.01.25

Kinoteātris “Splendid Palace” šā gada 11. martā rīko īpašu kino seansu, kas veltīts leģendārā amerikāņu režisora Deivida Linča (David Lynch) piemiņai. Piemiņas vakarā skatītāji no jauna varēs atklāt vienu no izcilākajām režisora filmām “Zilais samts” (Blue Velvet).

Vairāk