lv en
PAGARINĀM "DĀVANU KARTE" TERMIŅU

10.08.20

Kinoteātris "Splendid Palace" informē, ka tiek pagarināts "Dāvanu karte" termiņš visām kartēm, kurām tas beidzās šī gada martā, jūnijā, jūlijā, augustā un septembrī. 

Lai kinoteātra "Splendid Palace" skatītāji un kino cienītāji varētu pilnvērtīgi izbaudīt saņemtās "Dāvanu karte" iespējas, līdz 2020. gada 31. decebrim tiek pagarināts visu "Dāvanu karte" termiņš, kuru beigu datums bija martā, aprīlī, maijā, jūnijā, jūlijā vai arī ir ļoti tuvu – augustā un septembrī. 

 

Jaunā kino sezona kinoteātrī "Splendid Palace" sāksies 2020. gada 4. septembrī un repertuārs tiks izziņots tuvākajā laikā. 

 

Vieta, kur svin kino!

Citas aktualitātes
Artdocfest izziņo konkursu Baltic Focus un Artdocfest Open žūriju sastāvu
18.02.25

5. Starptautiskā dokumentālā kino festivāla Artdocfest/Riga ietvaros notiekošo konkursu – Baltic Focus un Artdocfest Open, vērtēšanai apstiprinātas žūrijas komisijas, kas ietvers gan Latvijas, gan starptautiskus kino industrijas pārstāvjus.

Vairāk
Skatītāju iecienītais “Splendid Garden” sāk darbu arī ziemas sezonā
27.01.25

Ievērojot vasaras sezonas panākumus un skatītāju lielo interesi, kinoteātris “Splendid Palace” šogad pirmo reizi rīko “Splendid Garden” ziemas sezonu, kurā turpinās skatītājus pārsteigt un iepriecināt ar franču kino klasiku.

Vairāk
Lielais Kristaps izsludina notikumu programmu
23.01.25

Šogad no 31. janvāra līdz 4. februārim Nacionālā kino balva Lielais Kristaps piedāvās plašu notikumu programmu gan Rīgā, gan citur Latvijā.

Vairāk
Splendid Palace rīko Deivida Linča piemiņas seansu
21.01.25

Kinoteātris “Splendid Palace” šā gada 11. martā rīko īpašu kino seansu, kas veltīts leģendārā amerikāņu režisora Deivida Linča (David Lynch) piemiņai. Piemiņas vakarā skatītāji no jauna varēs atklāt vienu no izcilākajām režisora filmām “Zilais samts” (Blue Velvet).

Vairāk