CINEMA SPLENDID PALACE
FILM SCREENINGS, CONCERTS AND EXHIBITIONS

Calendar

M T W T F S Su
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Subscribe for newsletters

You are now subscribed to our newsletters
We could not subscribe you to our newsletters

News

VĀCU KINO KLUBS – ALKI ALKI

Arhitekts Tobiass ilgus gadus ir ciešos draugos ar pudeli. Tā vienmēr ir līdzās kā partneris birojā, krogā, ģimenes dzīvē ar bērniem un pat Tobiasa un Annikas laulības gultā. Pudeles ietekmē arhitekts ne tikai atstāj novārtā darbu, bet arī soli pa solim sagrauj savu laulību, attiecības ar saviem trīs bērniem un profesionālo partnerību ar kompanjonu Tomasu. Mēģinājumi tikt vaļā no pudeles ir īsi, veltīgi un vienkārši novēloti. “ALKI ALKI”, traģiska komēdija par atkarību, ir stāsts par neapturamu brīvās gribas zaudēšanu.

Filma vācu valodā, subtitri angļu valodā, sinhrons tulkojums latviešu valodā.

Pirkt biļetes

PĒTERBURGA. TIKAI AR MĪLESTĪBU

Mēs esam priecīgi paziņot, ka Kinoteātra "Splendid Palace" atklāšanas dienas ietvaros notiks filmas "Pēterburga. Tikai ar mīlestību" seanss.
Filmas noveles veidojuši šī brīža Krievijas kulta režisori, izpaužot savas kino jūtas pret pilsētu, kuru viņi mīl.

Biļetes jau pārdošanā

DĀŅU KINO VASARAS FESTIVĀLS

No 25. – 27. augustam kinoteātrī “Splendid Palace” jau otro reizi norisināsies gaidītais Dāņu kino vasaras festivāls, kas tapis sadarbībā ar Dānijas Kultūras institūtu un skatītājiem piedāvā noskatīties četras izcilas dāņu kinofilmas, kuru režisores ir sievietes. Festivāla laikā būs iespēja tikties ar vienu no filmu režisorēm - Anetti K. Olesenu (Annette K. Olesen), kura pasākumā piedalās ar divām spēlfilmām.

VAIRĀK

STIKLA PILS

Sākot ar 22.augustu kinoteātrī “Splendid Palace” tiks demonstrēta režisora Destina Denjela Kretona biogrāfiskā drāma "Stikla pils" (The Glass Castle).

Galvenajās lomās - Oscar® laureāte Brī Lārsone un Oscar® nominanti Naomi Votsa un Vudijs Harelsons.

LASĪT TĀLĀK

TULPJU DRUDZIS

No 1.septembra kinoteātrī “Splendid Palace” tiks demonstrēta romatiskā drāma "Tulpju drudzis", kura stāsta par jaunas precētas sievietes kaislīgu mīlas dēku ar mākslinieku, kurš nolīgts uzgleznot viņas portretu.

Stāsts skatītājus aizvedīs uz 17. gadsimta Amsterdamu, laikā, kad pilsētu pārņēmis tulpju sīpolu tirdzniecības drudzis jeb tā sauktā "tulpju mānija". Cerībā nodrošināt sev kopīgu nākotni, abi mīlnieki nolemj investēt riskantajā tulpju tirgū.

LASĪT TĀLĀK

VECTĒVS, KAS BĪSTAMĀKS PAR DATORU

No 22.augusta kinoteātrī “Splendid Palace” būs skatāma pirmā Latvijas simtgades filma visai ģimenei "VECTĒVS, KAS BĪSTAMĀKS PAR DATORU".

Filma stāsta par lielpilsētas puiku Oskaru, kuram vasara jāpavada mazpilsētiņā pie vectēva. Diemžēl vectēvam nepatīk nīkšana pie datora, netīras krūzītes un meli, turklāt viņam ir arī daži principi. No kariņa līdz sadarbībai un pat draudzībai – kā tas iespējams?

Biļetes jau pārdošanā

Konkursa '28 Times Cinema' atlases fināliste

Mēs esam patiesi priecīgi paziņot, ka Vanesa Strautniece, kas ir pastāvīga Kinoteātra "Splendid Palace" kino cienītāja, ir izvēlēta par 28 Times Cinema vēstnieci sadarbībā ar EuropaCinemas, LuxFilmprize un GiornateDegliAutori.

Splendid Palace atklājot sezonu, skatītājiem sagādājis īpašu seansu

Kinoteātris “Splendid Palace” un kinoprojekts “Spektrs” aicina atklāt kino sezonu ar vienu no visu laiku iemīļotākajām komēdijām restaurētā oriģinālversijā un bez cenzūras – “Lielā pastaiga” (“La Grande Vadrouille”, 1966) ar leģendāro franču komiķi Luiju de Finesu.

Nāciet un novērtējiet arī jūs - īpašais filmas “Lielā pastaiga” kinoteātra “Splendid Palace” sezonas atklāšanas seanss 22. augustā plkst. 19.00!   

BIĻETES

VASARAS BRĪVDIENAS

No 21. jūnija kinoteātris „Splendid Palace” dodas vasaras brīvdienās un savus skatītājus ar lielisku filmu programmu gaidīs jau 22. augustā. Vasarā filmas baudiet kinoteātra pagrabstāvā – “Cafe Film Noir” (www.filmnoir.lv)
Novēlam jums siltu, saulainu un gaišu vasaru!
Tiekamies jau augustā!

Starting June 21st cinema "Splendid Palace" is going on a summer holiday. We will be waiting our viewers with excellent film program on August 22. In summer, enjoy a movie theater in the cinema basement - "Cafe Film Noir" (www.filmnoir.lv)
We wish you a warm, sunny and bright summer!
See you in August!

Начиная с 21 июня кинотеатр „Splendid Palace” уходит на летние каникулы. Будем ждать своих зрителей снова 22 августa c отличной кинопрограммой. В летнее время наслаждайтесь фильмами в подвале кинотеатра - кафе "Film Noir" (www.filmnoir.lv)
Желаем вам тёплого, солнечного и яркого лета!
До встречи в августе!

All news