KĀ APRECĒT MILJONĀRU
Merilina Monro - vienā no viņas šarmantākajām, dzirkstošākajām un emocionālākajām lomām
KARALIS ARTURS. LEĢENDA PAR ZOBENU
Režisora Gaja Ričija jaunākā filma
ĀTRIE IGAUŅU PUIŠI
Piedzīvojumu komēdija
Kinoteātris "Splendid Palace"

Kalendārs

Pr Ot Tr Ct Pt Se Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Pierakstīties jaunumiem

Jūs pierakstījāties jaunumu saņemšanai
Neizdevās pierakstīt uz jaunumu saņemšanu

Jaunumi

OPERAS "BĒGŠANA NO SERAJA" TIEŠRAIDE NO LA SCALA

Kinoteātra Splendid Palace  pavasara sezonas kulminācija! Pasaulē maz iestudētā Volfganga Amadeja Mocarta komiskā opera tiešraidē no La scala.

Ar operu, kuras darbība risinās Turcijā, šeiha pilī, Mocarts uzspridzināja 18.gadsmta operas iesīkstējušo estētiku… Vai La Scala spēs pārsteigt 21. gadsimta publiku? Pie diriģenta pults leģendārais Zubins Meta.

Splendid Palace uz lielā ekrāna “Bēgšana no seraja” 19. Jūnijā 21:00!

BIĻETES

KINOTEĀTRA "SPLENDID PALACE" SEZONAS NOSLĒGUMA SEANSS - KĀ APPRECĒT MILJONĀRU

Sezonas noslēgumā kinoteātris “Splendid Palace” un kinoprojekts “Spektrs” aicina izcilās Merilinas Monro izpildījumā uzzināt atbildi mūžsenajam jautājumam - “Kā apprecēt miljonāru” (How to Marry a Millionaire)! Nāciet un novērtējiet arī jūs - īpašais filmas “Kā apprecēt miljonāru” sezonas noslēguma seanss kinoteātrī “Splendid Palace” jau otrdien, 20. jūnijā plkst. 19:00! 

BIĻETES

DIŽAIS BALETS

No 19. maija kinoteātrī “Splendid Palace” tiks demonstrēta režisora Valērija Todorovska filma ”Dižais balets” (Bolshoy). Slavenā Pjotra Todorovska (“Intermeitene”, 1989) dēls Valērijs Todorovskis, savienojot klasisko mākslu un cilvēcisku drāmu, radījis pēdējo gadu skaistāko filmu par baletu “Dižais balets”. Galvenās lomas tēlotāju balerīnu Margaritu Simonovu, Lietuvas Nacionālās operas un baleta solisti, Valērijs Todorovskis kastingā izraudzījies no vairāku valstu balerīnām. Cienījamo skolotāju lomas tēlo slavenās aktrises Alisa Freindliha (“D’Artaņans un trīs musketieri”, “Dienesta romāns”) un Valentīna Teļičkina (“Burvju portrets”).

BIĻETES

KARALIS ARTURS. LEĢENDA PAR ZOBENU.

No 12. maija kinoteātrī "Splendid Palace" būs skatāma leģendārā britu režisora Gaja Ričija jaunākā filma "Karalis Arturs. Leģenda par zobenu" (King Arthur: Legend of the Sword).

Filmā galvenās lomas atveido Čārlijs Hanems, Ēriks Bana (“Atpestī mūs no ļauna”, “Izdzīvojušais” un “Slazdā”), Oscar® balvas nominants Džimons Hansu (“Leģenda par Tarzānu”, “Vatikāna ieraksti” un “Galaktikas sargi”), Anabella Volisa (“Anabella”, “X-cilvēki: Pirmā klase” un “Melu virpulī”) un Oscar® balvas nominants Džuda Lovs (“Ģēniji”, “Spiegs” un “Viesnīca "Diženā Budapešta"”), piedaloties Deividam Bekhemam.

BIĻETES

UNA

No 5. maija kinoteātrī “Splendid Palace” skatāma režisora Benedikta Endrūsa filma “Una” (Una) ar Rūniju Maru un Benu Mendelsonu galvenajās lomās.

BIĻETES

KNUTIFIKĀCIJA

No 5. maija kinoteātrī “Splendid Palace” tiks demonstrēta režisora Ivara Tontegodes dokumentālā filma “Knutifikācija”. Filmas galvenais varonis ir ievērojamais dzejnieks, atdzejotājs un literatūrkritiķis Knuts Skujenieks

ĀTRIE IGAUŅU PUIŠI

3. maijā plkst. 19:00 kinoteātrī “Splendid Palace” PIRMIZRĀDI piedzīvos piedzīvojumu komēdija „Ātrie igauņu puiši” (Sangarid), kas aizved uz 80.gadu Padomju Savienību. Filmas veidošanā iesaistīti arī Latviešu kino spēki: producents Jānis Kalējs un operators Aigars Sērmukšs.

BIĻETES

Visas ziņas